46. Додаткові питання щодо категорій В1, В (Юридична відповідальність)

00 : 00
<<
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
>>

В яких випадках водій має право відступати від вимог законодавства?

Допомога Експерта

Питання стосується розділу 2 ПДР «Обов'язки і права водіїв механічних транспортних засобів». Ключова фраза в даному питанні «водій має право». Опускаємося в кінець розділу 2 і знаходимо пункт останній підпункт 2.14, який і допоможе вибрати правильний варіант відповіді. Згідно ПДР: «Водій має право: ...

е) відступати від вимог законодавства в умовах дії непереборної сили або коли іншими засобами неможливо запобігти власній загибелі чи каліцтво громадян ». Даний підпункт розділений і процитовано в двох різних варіантах відповіді. Однак нагадаємо, що правильний варіант відповіді лише один і це буде той, який об'єднує перший і другий варіант відповіді.

Як свідок у справі про адміністративне правопорушення може бути викликана:

Передача керування транспортним засобом особі, яка не має права керування даним транспортним засобом, тягне за собою:

Адміністративне затримання органами внутрішніх справ проводиться:

За які правопорушення Вас можуть позбавити права керування:

Допомога Експерта

Перелік порушень і сума штрафів за порушення ПДР встановлені Кодексом України про адміністративні правопорушення (КУпАП). Цитувати повністю статті не будемо, розберемо лише наведені варіанти відповідей.

Станом на 23.12.2018:

Стаття 121 частина 6 (170 грн) - за керування транспортним засобом, не зареєстрованими або не перереєстрованим в установленому порядку.

Стаття 122 частина 1 (255 грн або 50 штрафних балів) - перевищення встановлених обмежень швидкості руху більш ніж на 20 км \ год, порушення вимог дорожніх знаків та розмітки.

Стаття 123 частина 2 (850 грн *) - в'їзд на залізничний переїзд особою, яка керує транспортним засобом, у випадках, коли рух через переїзд заборонено;

* Штраф з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника чи без такого або позбавлення права керування траснпортних засобами на строк від 6 місяців до 1 року з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника чи без такого або адміністративний арешт на строк від 7 до 10 діб з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника чи без такого.


За які правопорушення Вас може бути позбавлено права керування транспортним засобом?

При особистому огляді і огляді речей необхідною умовою є:

При особистому огляді Вашого автомобіля необхідною умовою є:

Необхідною умовою при огляді Вас на предмет алкогольного сп’яніння на місці зупинки транспортного засобу є:

Ким проводиться огляд на стан сп’яніння:

Пауза Щоб продовжити, натисніть
Порадьтеся з друзями: