Сповіщення

Технічні роботи на сайті
13 Грудня 2018 11:20

Шановні користувачі! Завтра 13.12.2018, з 11:30 до 12:00 на сайті проводитимуться масштабні технічні роботи, він буде недоступним. Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.Технічні роботи на сайті
08 Грудня 2018 11:00

Сьогодні, 08.12.2018, з 12:00 до 12:15 на сайті будуть проводитися технічні роботи, він буде недоступний. Просимо вибачення


Зміни в рейтингу викладачів
07 Грудня 2018 20:00

Друзі! Ми продовжуємо працювати над тим, щоб рейтинг викладачів і автошкіл був максимально чесним і прозорим. З сьогоднішнього дня в рейтингу відображаються тільки викладачі, у яких 8 і більше учнів з рейтингом успішності, відмінним від нуля і за умови, що учні активні. Тобто учень, який не здійснював дій і/або в нього не змінювався рейтинг за останні 10 днів перестає враховуватися в рейтингу викладача.


МОБIЛЬНА ПРОПОЗИЦIЯ!
16 Листопада 2018 12:00


Друзі! Ми запустили наші Тести тепер і у формі мобільного додатку! Єдиний мінус — це те, що синхронізація PRO-акаунтів у додатку й на сайті Green Way наразі не налаштована (тобто додаток запропонує здійснити покупку окремо, чого ви, звісно, у жодному разі не робіть!!!). Ми працюємо над цим питанням не покладаючи рук і всього, чим тільки можна рухати. Щойно синхронізацію буде ввімкнено, ми відразу ж повідомимо вам про це! Щоб не проґавити повідомлення, рекомендуємо вам завантажити додаток уже зараз! Так ви завжди будете в курсі.

А якщо заразом, завантаживши додаток, ви поставите нам у Play Market п’ятірочку (звісно ж, авансом — обіцяємо сумлінно відпрацювати!), то дістанете в карму такого припливу позитивної енергії, що вистачить на кілька днів, а ми водночас працюватимемо ще швидше!

Отже, чим більше п’ятірочок, тим хутчій ковбасимо! Допомагайте!

СКАЧАТИ


Корективи в роботі платних акаунтів
05 Жовтня 2018 10:00

Друзі! Ми зробили певні корективи в роботі платних акаунтів, про які вам необхідно знати:

1. Коментарі знову будуть доступними абсолютно всім (і досвідченим користувачам, і новачкам).

2. Для нових користувачів невелика частина запитань стане доступною тільки з PRO-акаунтом.

3. Старі користувачі (всі, хто зареєструвався до 04.10.2018 включно) зможуть продовжити навчання з доступом до всіх запитань протягом ще 1-го місяця. Надалі, щоб використовувати повний набір запитань, доведеться придбати PRO-акаунт.

4. Для користувачів, які вже придбали PRO-акаунт, все залишається без змін.

ВАЖЛИВО! Викладачі автошкіл продовжать користування всім функціоналом сервісу абсолютно безкоштовно, однак для цього їм необхідно отримати статус Викладача (все швидко і просто — детальніше тут).

Також для Викладачів ми приготували невеличкий сюрприз! Вони отримуватимуть кешбек з усіх придбаних їхніми курсантами PRO-акаунтів.

Нові зміни почнуть діяти завтра. І якщо у вас є друзі, які до цього часу тільки роздумували про навчання водінню, то краще почати вже сьогодні!


НЕВЕЛИЧКИЙ АПГРЕЙД
14 Вересня 2018 16:45

Друзі! Ми дещо покращили роботу нашого сервісу, щоб користуватися ним ставало ще цікавіше. Ось наші доробки:

1. Тепер рейтингова таблиця насамперед відображає результати за місяць, а не за весь час. Загальний рейтинг, як і раніше, доступний в один клік.

2. У рейтинговій таблиці з’явився перемикач областей. Змагатися із сусідом стало ще більш захопливо, бо можна побачити це наочно.

3. На головній сторінці сервісу тепер представлено топ 100 кращих! (До цього часу відображалось всього 10).

Сподіваємося, що це вас порадує!


Платний акаунт
31 Серпня 2018 10:00

Друзі, на численні прохання ми запустили платні акаунти як альтернативу рекламним показам (на жаль, реклама поки єдине джерело доходу, завдяки якому ми підтримуємо й розвиваємо наш сайт). Якщо ви не хочете відволікатися на настирливу рекламу, то всього за 48 грн зможете отримати доступ до pro-аккаунту. Ця символічна плата піде на потреби розвитку.

Для викладачів автошкіл pro-аккаунт безстроково доступний абсолютно безкоштовно (необхідно тільки зареєструватися як викладач).


Важливе оновлення на сайті
31 Липня 2018 14:00

Дорогі друзі! Відбулися важливі зміни в логіці роботи нашого сервісу. Тепер, щоб отримати доступ до складання іспиту, необхідно для початку здобути мінімум 1000 балів в режимах «20 випадкових запитань» і «Запитання за темою». Ознайомитися з принципом нарахування балів можна тут. Свою поточну кількість балів можна подивитися в рейтинговій таблиці у вкладці «Загальний рейтинг».

Цей захід ухвалено у зв’язку з тим, що багато хто занадто рано починає випробовувати свої сили у складанні іспиту та псує статистику успішності на початковому етапі навчання. Нагадаємо, ця статистика формується виключно при проходженні тестів у режимі екзамену.

Для викладачів і самих автошкіл це теж величезний плюс! Адже їхня статистика безпосередньо залежить від успішності учнів.


ПДР ТЕПЕР І В ДОДАТКУ
05 Липня 2018 15:30

Друзі, нарешті, сталося! Тепер ПДР з фотореалістичними 3D-ілюстраціями та докладними коментарями від видавництва «Моноліт» в мобільному додатку в Play Market! Використовуйте його в забитій маршрутці, на дивані та в парку, в гамірному метро, затишному кафе або на пляжі під пальмовим деревом — усюди, де вам зручно опановувати мистецтво водіння.

Поки ця пропозиція діє тільки для системи Android, проте незабаром вона буде доступною і для IOS.

Просимо всіх, хто в темі, відреагувати на цю подію. Потрібно лише завантажити новий додаток за посиланням і поставити свою оцінку. З нетерпінням чекаємо на ваші відгуки!


Не працює "Робота над помилками"
02 Липня 2018 09:00

Друзі! Раптово перестав коректно працювати розділ "Робота над помилками". Ми вже працюємо над усуненням цієї прикрої помилки. Вибачте, за тимчасові незручності в роботі.


BEN? ЦЕ ДАНИЛО, I NEED HELP!
29 Травня 2018 17:00

Друзі, ви, мабуть, помітили, що на нашому ресурсі з’явилася реклама. Це сувора життєва необхідність, бо надалі ми вже не можемо існувати безкоштовно. Проте наразі нам ніяк не вдається зробити рекламу максимально ненастирливою й водночас ефективною.


Якщо ви добре розумієтеся на налаштуванні показів реклами, то ви нам дуже потрібні!

Напишіть в Telegram або зателефонуйте за цим номером: (050) 634-66-37


Поділися корисним
03 Травня 2018 13:45

Друзі! Вже понад рік ми дбаємо про те, щоб наш сервіс допомагав вам успішно навчатися та складати іспити для отримання водійських прав. І жодного разу ми не просили про допомогу, аж ось знадобилася… (дякуємо, грошей поки не треба! :) ). Допоможіть зробити так, щоб про нас дізналося якомога більше автомобілістів-початківців, — поділіться посиланням у будь-якій із своїх соціальних мереж!


Клікнувши по одній із цих іконок, Ви поділитеся посиланням, що веде на головну сторінку нашого ресурсу.


Важливе оновлення на сайті
18 Квітня 2018 10:00

Від сьогодні виключається можливість виконання тестових завдань кількома користувачами, авторизованими під одним логіном і паролем. В основному це практикується при навчанні в автошколах, коли викладач створює особистий акаунт — і всі учні займаються під його обліковим записом. Якщо у Вашій автошколі подібна ситуація, передайте, будь ласка, цю інформацію своєму викладачеві. Тепер головна умова: один користувач — один акаунт.

Сьогодні, 18.04.2018, з 15:00 до 15:30 на сайті будуть проводитися технічні роботи, він буде недоступний. Просимо вибачення.


Рейтинг успішного учня
10 Квітня 2018 11:00

Любі Друзі! Хочемо нагадати, що оцінка Вашої успішності формується тільки під час проходження тестування в режимі іспиту. Щоб рейтинг не знижувався, рекомендуємо тренуватися в режимі «20 випадкових питань»: він відрізняється від реального іспиту лише тим, що дозволяє припускатися будь-якої кількості помилок і не обмежений у часі. Тільки-но переконаєтеся, що добре вивчили ПДР, — сміливо випробовуйте себе в режимі іспиту.

Викладачам радимо з перших занять роз’яснювати інформацію, що наведена вище, учням. Саме викладач, як ніхто інший, зацікавлений у добрих оцінках своїх учнів, а його рейтинг формується як середня оцінка успішності всіх груп.


УЧИТЕЛЬ — ЦЕ ЗВУЧИТЬ ГОРДО!
05 Квітня 2018 17:00

Вітаємо, Друже! Якщо ти викладач або керівник автошколи, то у нас є унікальна пропозиція, яка тобі обов’язково сподобається. Вся вона сюди не поміститься, тому запрошуємо прочитати її на нашій сторінці у Facebook тут.


Робота з одного акаунта
05 Квітня 2018 11:15

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ АВТОШКІЛ!

Якщо Ваш навчальний клас проходить тестування, використовуючи один акаунт, повідомляємо, що найближчим часом така можливість буде недоступною. Кожному учню необхідно зареєструвати свій особистий акаунт.

Нагадаємо, що тепер викладачі мають змогу стежити за успішністю своєї навчальної групи за допомогою «Кабінету викладача». Щоб скористатися унікальними можливостями викладачів автошкіл, необхідно виконати такі дії:

1. В особистому кабінеті у вкладенні «Особисті дані» поставити позначку «Я викладач».

2. Зазначити Ваш телефонний номер.

3. Обрати у списку автошколу (якщо Вашого навчального закладу немає у переліку, то поле треба залишити незаповненим).

Після цього ми зв’яжемося з Вами для уточнення деталей і активуємо акаунт викладача.

Усі запитання, зауваження та пропозиції просимо надсилати на адресу електронної пошти info@green-way.com.ua або телефонувати за номером (097) 517-98-97 (Олексій).


Перенесення на основну адресу green-way.com.ua
04 Квітня 2018 15:30

Сьогодні о 24:00 ресурс буде перенесено на основну адресу green-way.com.ua. Можливі короткочасні перебої у роботі. Заздалегідь перепрошуємо.


Перебої в роботі сайту
04 Квітня 2018 09:00

Вибачаємося за вчорашні перебої в роботі сайту. Технічні затримки були пов’язані з тим, що сьогодні ресурс переноситься на основний домен green-way.com.ua


Тимчасові проблеми з рейтингом
20 Березня 2018 11:00

Шановні користувачі! На нашому ресурсі триває beta-тестування. Було змінено та доопрацьовано логіку зберігання балів. Вони нікуди не зникли! Деякий час може змінюватися рейтинг (в будь-яку сторону), проте незабаром всі очки будуть зараховані та відобразяться в ньому. Дякуємо за розуміння й терпіння!


Любі друзі! Наш сервіс продовжує активно розвиватися.
20 Березня 2018 11:00

Глобальні оновлення на сьогодні:

• додано рейтинг автошкіл

Таблиця рейтингу автошкіл України. Цей рейтинг неможливо сфальсифікувати: він формується із середнього рейтингу викладачів, які представляють цю автошколу. Використовуючи такий інструмент, Ви можете обрати автошколу, яка Вам підходить.

• додано рейтинг викладачів

Таблиця рейтингу викладачів України. Цей рейтинг неможливо сфальсифікувати: він формується із середньої оцінки успішності учнів, які навчаються у викладача. Використовуючи такий інструмент, Ви можете обрати викладача, який Вам підходить.

• реалізовано функціонал для викладачів автошкіл

Особистий кабінет викладача. Тепер діючі викладачі автошкіл мають змогу стежити за успішністю своєї навчальної групи за допомогою нашого сервісу. Для отримання доступу до особистого кабінету викладача необхідно у своєму власному кабінеті у вкладенні «Особисті дані» поставити чек-бокс «Я викладач», заповнити необхідні поля — і після модерації Вам буде надано повний функціонал сервісу, який відобразиться в особистому кабінеті.

• реалізовано функціонал для учнів автошкіл

Особистий кабінет учня. Тепер учні, додані викладачами у свою групу, мають змогу відстежувати не тільки власну статистику, а й статистику усієї групи і кожного одногрупника окремо. Також Ви маєте змогу підібрати для себе викладача та записатися до нього на навчання.