Чи дозволено водієві в темний час доби на неосвітлених ділянках доріг рухатися з протитуманними фарами, увімкненими без ближнього або дальнього світла?

Пункти ПДР

Пункт 19.5 ПДР України (відкриється в новій вкладці)

Порадьтеся з друзями: