Якщо дорога поділена на смуги руху лініями дорожньої розмітки, чи завжди водій повинен рухатися точно по смузі для руху?

Пункти ПДР

Пункт 11.10 ПДР України (відкриється в новій вкладці)

Порадьтеся з друзями: