Чи дозволено водієві виконати випередження, виїхавши на розділювальну смугу, яка відокремлена суцільними лініями дорожньої розмітки?

Пункти ПДР

Пункт 11.9 ПДР України (відкриється в новій вкладці)

Пункт 1.10 термін «Розділювальна смуга» ПДР України (відкриється в новій вкладці)

Порадьтеся з друзями: