За яких умов транспортному засобу, швидкість руху якого не повинна перевищувати 40 км/год. або який з технічних причин не може розвивати таку швидкість, дозволено рухатися ближче до лівого краю проїзної частини?

Пункти ПДР

Пункт 11.7 ПДР України (відкриється в новій вкладці)

Порадьтеся з друзями: