Чи дозволено транспортному засобу, швидкість руху якого з технічних причин не перевищує 40 км/год., рухатися по крайній лівій смузі?

Пункти ПДР

Пункт 11.7 ПДР України (відкриється в новій вкладці)

Порадьтеся з друзями: