Чи має перевагу пішохід, якщо переходить дорогу на позначеному нерегульованому пішохідному переході?

Пункти ПДР

Пункт 4.16 а) ПДР України (відкриється в новій вкладці)

Допомога Експерта

Чітку відповідь на це питання дає пункт 4.16, згідно ПДР:

«Пішохід має право:

a) на перевагу під час переходу проїзної частини по позначеними нерегульованими пішохідними переходами, а також регульованими переходами за наявності на те відповідного сигналу регулювальника чи світлофора»

Тобто, пішохід завжди має перевагу під час переходу дороги по позначеному нерегульованому пішохідному переходу.


Порадьтеся з друзями: