Чи повинен водій транспортного засобу з увімкненим проблисковим маячком оранжевого кольору, що рухається на спуск, де зустрічний роз'їзд утруднено, дати дорогу транспортним засобам, які рухаються на підйом?

Пункти ПДР

Пункт 3.6 ПДР України (відкриється в новій вкладці)

Пункт 28.1 ПДР України (відкриється в новій вкладці)

Порадьтеся з друзями: